O nas

PUNKT PRZEDSZKOLNY DINUSIE to miejsce, w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjająca indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki  i wychowania najmłodszych.

Kierując się doświadczeniem oraz wykorzystując nowoczesne metody nauczania, stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko znajdzie najlepszą opiekę oraz doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętności, odkrywania talentów i zainteresowań.Chcemy, aby to tu Twoje dziecko przychodziło z radością, zaciekawieniem i oczekiwaniem na ‘coś specjalnego’ każdego dnia. Chcemy, abyście Wy,  Rodzice, mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wspólnie z Wami pragniemy odkrywać ogromny potencjał najmłodszych, bawiąc uczyć, a ucząc, towarzyszyć im w stawianiu pierwszych odważnych kroków w świat.

Nadrzędnym celem Punktu Przedszkolnego Dinusie jest dobro dziecka. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, wspierając go w odkrywaniu i pobudzaniu swoich naturalnych uzdolnień i predyspozycji.

Kadrę pedagogiczną stanowią osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym, którzy zapewnią profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą dzieci. Personel przedszkola to ludzie o wysokiej kulturze osobistej i wrażliwości, nastawieni na zaspokajanie indywidualnych potrzeb i pobudzenie zainteresowań zgodnie z możliwościami intelektualnymi każdego dziecka. Naszą kadrę uzupełniają technik fizjoterapii, instruktor rekreacji ruchowej oraz ratownik medyczny.

cartoon dinosaur 26